Klientská část

Registrace Zapomenuté heslo
LED obrazovka ALTOONA v Nitře

1 LED obrazovka ALTOONA v Nitře

Dodání a instalace velkoplošné LED obrazovky se vzdálenou správou, rozměry 5,6 x 3 m, rozlišení 448x224 bodů, nejnovější technologie PN 12 SMD 3v1. LED obrazovka je umístěna na stěně budovy NC MLYNY na nejexponovanější křižovatce v centru Nitry. LED display je hermeticky uzavřen a o vnitřní teplotu a vlhkost se starají dvě výkonné plně automatizované klimatizační jednotky. LED display překonává všechny existující instalace na Slovensku vysokým jasem, sytostí barev, širokými pozorovacími úhly i estetikou provedení mechanické konstrukce a upevněním zařízení. Tato instalace velkoplošné LED obrazovky ALTOONA je další úspěšnou ukázkou schopností společnosti ALTOONA po dvou špičkových instalacích v Bratislavě a Levicích.

V tomto období se na Slovensku nabízí pro všechny zájemce o velkoplošné LED displaye jedinečná příležitost vidět dvě obrazovky na jedné křižovatce a moci tak přímo porovnat úroveň jednotlivých výrobců v praxi.

100% Made In Europe

Naši zákazníci

Dívají se na svět jinak

Nekonvenčně. Ekologicky. Pokrokově. Moderně. Přátelsky. Zodpovědně. Otevřeně. Pragmaticky. Jako podnikatelé si uvědomují, že mají daleko větší moc rozhodovat o tom, co zanechají po sobě dalším generacím. Snaží se světu ukázat, že chtějí lepší svět, že chtějí tvořit silná partnerství a nové, mohutné odvětví digitální reklamy. Některé možná znáte osobně. Jak se na svět díváte Vy?

Na této stránce naleznete výběr sedmi nejnovějších referenčních projektů velkoplošních LED obrazovek na území České republiky a Slovenska. Pro informace ohledně starších referencí a instalací ze zahraničí se na nás neváhejte obrátit.