Klientská část

Registrace Zapomenuté heslo

13. 8. 2009

Nové středisko v Banské Bystrici

Nové středisko v Banské Bystrici

Od srpna 2009 mají možnost zákazníci využívat nově zřízené centrum podpory zákazníků společnosti PAVA i v Banské Bystrici, které je připraveno řešit všechny otázky existujících zákazníků, týkající se záručního i po záručního servisu, údržby nebo obsluhy velkoplošnách LED obrazovek. Po středisku v Bratislavě je to již druhé centrum na Slovensku, které pomůže lépe splnit náročné představy současných i budoucích zákazníků.

3. 8. 2009

Nová generace POV

Nová generace POV

Nová generace úspěšného systému pro řízení a správu obsahu vysílaní na digitálních reklamních nosičích "Point Of View NG4" v prodeji.

31. 3. 2009

ALTOONA v Levicích

ALTOONA v Levicích

Nová velkoplošná LED obrazovka o velikosti 4 x 2 m technologie PN12 SMD byla uvedena v Levicích do provozu na pěší zóně. Jde zatím o nejjemnější rozlišení LED displaye ALTOONA ve střední Evropě a na Slovensku nemá obdoby co se týče kvality obrazu, pozorovacích úhlů a estetického provedení mechanické konstrukce.

10. 12. 2008

Financování

Financování

Zrychlený a zjednodušený proces financování nových velkoplošních LED obrazovek. Od teď je možné zakoupit novou LED obrazovku stejně jednoduše, jako koupit nový automobil.