Klientská část

Registrace Zapomenuté heslo

9. 9. 2012

Reklamní síť NITRA MLYNY

Reklamní síť NITRA MLYNY

Digitální reklamní síť plazmových obrazovek se nachází v nákupním středisku MLÝNY v centru Nitry. Digitální reklamní síť se skládá z 16 kusů velkoplošných plazmových displayů s úhlopříčkou 50 palců (127 cm), které jsou doplněny systémem vzdálené správy obsahu vysílání AMES. Celkem tak tvoří moderní reklamní síť a vhodně doplňují velmi atraktivní prostředí nového luxusního nákupního střediska MLÝNY. Této digitální reklamní síti patří v současnosti na Slovensku primát co se týče velikosti digitálních instore nosičů, i ve velikosti reklamního zásahu.

1. 9. 2009

Nová tvář PAVA

Nová tvář PAVA

Od 1.září 2009 došlo k významné změně vizuální komunikace společnosti PAVA GROUP. Po 8 letech tak společnost mění své logo i firemní slogan. Nové logo, nový firemní slogan, noví kolegové, nové webové stránky i nová nabídka produktů a služeb by měly lépe vyjadřovat přístup společnosti k zákazníkům. Těšíme se na Vaši návštěvu.

31. 8. 2009

Možnost porovnat LED obrazovky

Možnost porovnat LED obrazovky

V tomto období se na Slovensku nabízí pro všechny zájemce o velkoplošné LED displaye jedinečná příležitost vidět dvě LED obrazovky na jedné křižovatce a moci tak přímo porovnat úroveň jednotlivých výrobců v praxi. Stačí zajít do centra Nitry na křižovatku ulic Štefánikova třída a Štúrova ulice a nechat se inspirovat.

24. 8. 2009

ALTOONA v Nitře

ALTOONA v Nitře

Nová velkoplosná LED obrazovka ALTOONA o rozměrech 5,6 x 3 m byla nainstalována na obchodním centru MLÝNY, v nejexponovanější křižovatce v centru Nitry. LED display překonává všechny existující instalace na Slovensku vysokým jasem, sytostí barev, širokými pozorovacími úhly i estetikou provedení mechanické konstrukce a upevnění zařízení. Tato instalace velkoplošné LED obrazovky ALTOONA je další úspěšnou ukázkou schopností společnosti ALTOONA po dvou špičkových instalacích v Bratislavě a Levicích.