Klientská část

Registrace Zapomenuté heslo

Síla ve
Vašich rukou

Jaký to je pocit,
moci změnit svět
k lepšímu?

Naši zákazníci mohou ovlivnit člověka právě na těchto místech, kde každý dělá svoje finální nákupní rozhodnutí: v místě prodeje. Cenová dostupnost out-of-home medií a nízká personální náročnost řídit takovou multimediální reklamní síť jsou významnou přidanou hodnotou pro investory.

Každá reklamní síť je jiná. Proto musí být vždy z čeho vybírat

Programové vybavení systému na přehrávání reklamy na obrazovkách musí být přizpůsobené požadavkům provozovatele sítě. Vlastník jedné LED obrazovky má jiné požadavky na způsob řízení vysílání, než má majitel reklamní sítě 300 plazmových obrazovek v 24 nákupních střediscích ve dvou zemích. Úplně jinou potřebu má majitel 8 butiků nebo koupelnových studií, který využívá reklamní obrazovky výhradně pro potřebu propagace svých výrobků. Není možné poskytovat jeden systém, protože kdyby měl vyhovět všem potřebám, byl by pro všechny zbytečně náročný, nestabilní a navíc drahý.

Systém na řízení obsahu vysílaní musí byt navržený tak, aby byl schopný pracovat vzdáleně prostřednictvím všech dostupných komunikačních kanálů (ISDN, ADSL, LAN, WAN, 3G sítě i přes satelit), podporoval většinu „průmyslových standardů“ mediálních formátů: JPG, Flash, QuickTime, MPEG2, MPEG4, Shockwave, HTML, MP3, WMV, WMV-HD, mohl zapojit do jedné sítě neomezený počet displayů všech druhů (LED displeje, plazmové a LCD obrazovky, projektory).

Systémy a software na řízení obsahu vysílaní na obrazovkách zákazníci využívají jako produkt dodaný na klíč, nebo jako službu, přičemž se provozovatelé reklamních sítí nemusí zatěžovat správou a údržbou systému. Zákazníci si mají možnost zvolit mezi několika software podle toho, jaké specifické vlastnosti systému upřednostňují.

Dále

Prodej a financovaní systému a software pro řízení vysílaní.