Klientská část

Registrace Zapomenuté heslo

Dnes
nejsme
doma

Svět se změnil.

Už netrávíme celé dny před televizí. Máme mnoho možností, jak kvalitněji trávit volný čas. A dokonce jsme tyto možnosti my spotřebitelé začali využívat. Velkou část dne tráví populace aktivního věku mimo svůj domov. Cestou do práce, nákupy, sportem, ve společnosti svých dětí a rodiny, zálibami.

Reklamní sítě plazmových a LCD obrazovek

Digitální reklamní média, postavené na principu plazmových a LCD monitorů, mají jedno společné: poskytují velkoryse strukturovatelný prostor pro dynamickou zářivou reklamu. Velikost reklamní plochy, jas a pohyb poutají pozornost ve dne i v noci. Naši zákazníci se na nás obracejí se zájmem o návrh, realizaci, servis i financování digitálních reklamních médií.

Mezinárodní zkušenosti z oblasti instalací a provozu velkoplošných obrazových médií znamenají pro naše zákazníky, že získají řešení na nejvyšší technické i užitkové úrovni. Výběr umístění každé digitální reklamní plochy, vhodně zvolená technologie velkoplošného obrazu pro konkrétní umístění, jakož i příprava reklamních kampaní přizpůsobených pro jednotlivé lokality jsou základem úspěchu v nové éře komunikace.

Plazmové i LCD obrazovky prošly intenzivním vývojem a dnes poskytují jas vyšší než 1.500 nit s úhlopříčkou obrazu více než 2 m, mají delší životnost a atraktivní cenu. Naši zákazníci je využívají ve svých obchodních provozech, kde zvyšují atraktivitu prostředí, přinášejí novou zákaznickou zkušenost, snižují náklady na okamžitou propagaci v místě tvorby nákupních rozhodnutí.

Dále

Prodej a financování digitálních reklamních nosičů.