Klientská část

Registrace Zapomenuté heslo

Od počátku
jiná cesta

Produkt mnoho vypovídá o firmě
i lidech, kteří za ní stojí.

Vypovídá i o zákaznících, kteří ho kupují. O hodnotách, které uznávají. Za každým projektem velkoplošné LED obrazovky ALTOONA je skrytý příběh. Skutečný příběh konstruktérů, zákazníků, prodejců reklamního média, inzerentů a jejich rodin. Příběh zodpovědných lidí. S hodnotami a jasnými vizemi.

Velkoplošná LED obrazovka: Představte si ty možnosti

Velkoplošné LED obrazovky jsou v současnosti nejprestižnějším a nejúčinnějším médiem používaným v outdoor reklamním průmyslu. Nabízejí neomezené možnosti zobrazování všech druhů informací na velké ploše, viditelné ze vzdálenosti i několika stovek metrů.

Velkoplošné LED displaye slouží k přítáhnutí většího množství zákazníků přímo do obchodu resp. místa prodeje. Uplatní se nejvíce ve velkých prostorách nákupních center a na exteriérech budov. Svým zářivým a jasným obrazem přitahují pozornost kolem jdoucích na velkou vzdálenost a upozorní na právě probíhající akce a aktuální výhodné nabídky.

Světelné plnografické LED obrazovky se vyznačují velmi působivým zobrazením informací podle představ svých majitelů v reálném čase. Přináší významnou úsporu nákladů na reklamu v místě prodeje. Přímo ovlivňují zákazníky v procese rozhodování bezprostředně před vstupem do prodejny tak, že zákazník má možnost porovnat svoje představy a potřeby s tím, co v prodejně může získat.

Vysoká míra pozornosti kolemjdoucího, kterou velkoplošné LED obrazovky přitahují, znamená v praxi rychlou návratnost investice.

Dále

Prodej, financování a pronájem velkoplošných LED obrazovek.